Specjalistyczny Szpital Św. Łukasza
system rezerwacji wizyt on-line
Specjalistyczny Szpital Św. Łukasza w Końskich

Jak korzystać z rezerwacji?

Aby skorzystać z rezerwacji wizyt w Szpitalu Św. Łukasza w Końskich należy:

 1. Zarejestrować się w serwisie

  Przed rejestracją niezbędna jest akceptacja informacji o wymogu posiadania skierowania do poradni specjalistycznych w Szpitalu Św. Łukasza w Końskich. Następnie po uzupełnieniu danych w formularzu rejestracyjnym na podany adres e- mail wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywującym konto pacjenta.

 2. Wybrać jednostkę i specjalistę

  W zakładce „struktura szpitala” znajduje się wyszukiwarka, za pomocą której możliwe jest szybkie odnalezienie pożądanej jednostki lub specjalisty. Można skorzystać również z listy poradni specjalistycznych Szpitala Św. Łukasza w Końskich. Rezerwacje przez internet dostępne są tylko w jednostkach oznaczonych ikonką

 3. Wybrać datę wizyty

  Po dokonaniu wyboru specjalisty należy kliknąć link „zarezerwuj wizytę”. Na widocznym wówczas kalendarzu otrzymujemy informację, w jakie dni dostępny jest określony specjalista. Należy kliknąć w wybrany dzień, a następnie dogodną godzinę wizyty. Kolejnym krokiem jest określenie czasu trwania oraz celu wizyty u specjalisty. Po zakończonym w ten sposób wyborze terminu na podany podczas rejestracji adres e-mail wysyłana jest wiadomość z potwierdzeniem terminu wizyty. W zakładce „mój profil” dostępny jest podgląd zaplanowanych wizyt oraz historia już zrealizowanych.

  Należy pamiętać, że aby wizyta w Szpitalu Św. Łukasza w Końskich mogła zostać zrealizowana potrzebne jest skierowanie do specjalisty.